poniedziałek, 23 stycznia 2012

SWAP PARTY vol.1

Niesamowicie kreatywny, sobotni poranek udowodnił mi, że marzenia się spełniają! I wcale dużo do tego nie potrzeba. Potrzeba marzyć (to przede wszystkim) i układać sobie w głowie plan realizacji marzenia. Nieustanne myślenie o marzeniu pomaga łączyć ze sobą rożne fakty i osoby, które mogą okazać się pomocne, a czasem wręcz niezbędne przy jego realizacji.
Moim marzeniem (jednym ze stu, w tym czwartym w trakcie realizacji) było zorganizowanie dużej imprezy typu SWAP. Pomył zrodził się, kiedy pierwszy raz o podobnej imprezie usłyszałam z TV. Ale na porodzie owego marzenia się skończyło. Nierealizowany rósł jednak dalej, aż osiągnął takie rozmiary, że zapragnęłam wręcz stworzyć… Ale o tym powiem innym razem, na to przyjdzie jeszcze czas.
W kwietniu 2012 zarejestrowałam domenę swap.wroclaw.pl, która do dziś stała pusta i zapomniana. Teraz wiem, że się przyda, przyjmując formę tablicy kołowej z przypiętymi doń informacjami, gdzie i o której odbywają się podobne swapowi imprezy. Podobne, bo podpięłabym pod nie również pchle targi, które wychodzą poza ciuchy, wciąż jednak zachowując formę zmiany/sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów, które u kogoś innego mają szansę przeżyć kolejną młodość.
swap w aka kopia
Póki jednak pod domeną swap.wroclaw.pl nie dzieje się nic szczególnego, cieszę się realizacją imprezy SWAP, która odbędzie się już niebawem bo 23 lutego! Do zobaczenia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz