sobota, 1 lutego 2014

Styczniowy SWAP z konkursem!


Z podaniem o użyczenie sali na imprezę zdążyłam dosłownie chwilę przed wyjściem Kierowniczki Akademika do domu na świąteczny odpoczynek. W ostatni dzień przed długimi, Bożonarodzeniowymi feriami zastałam ją już w płaszczu, gotową do wyjścia.
W tempie ekspresowym wyraziła zgodę na zorganizowanie SWAP-u i ulotniła się, by pojawić się dopiero w styczniu.


Patronat medialny nad imprezą objęły portale NaPWr oraz Młodzi Wrocław
Zaledwie naście minut po dodaniu go do portalu NaPWr stało się najpopularniejszym wydarzeniem. Ostatecznie zostało przeczytane 393 razy, a 100 osób uznało je za interesujące (oznaczyło je gwiazdką). I tak, 25 stycznia, mimo problemów technicznych, spowodowanych strasznym, porannym mrozem, Styczniowy SWAP się odbył. W ciszy i spokoju, bo bez muzyki, ale się odbył.
Z powodu mrozu zamarzło mi auto, przez co nie mogłam otworzyć bagażnika, żeby schować doń parawany i lustra. Dziewczyny jednak świetnie sobie poradziły, znajdując lustra w toalecie, z której uczyniły przymierzalnię.W samo południe odbyło się losowanie nagród:  wody toaletowej Beyoncé HEAT RUSH oraz pysznych, czekoladowych babeczek ufundowanych przez sponsora - Babeczkową Pocztę Cookie with Love.

Tymianki przebiegały bardzo sprawnie. Zdarzyła się również sprzedaż, ale za kwoty, które mieściły się regulaminowych i zadowoliły obie strony.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz