wtorek, 29 lipca 2014

Post-wakacyjny SWAP Wrześnowy

Post-wakacyjny SWAP Wrześnowy - pod taką nazwą odbędzie się najbliższa impreza SWAP Wrocław, który już, wraz z Agencją Marketingową POMELOGO planuję. 


Zdradzę Wam, że ten SWAP będzie nieco większy i połączony z networkingiem. Na pewno będzie ciekawie! 
Kto tym razem będzie sponsorował nagrody, które będziecie mogły wylosować podczas imprezy - dowiemy się niebawem. Ja sama nic jeszcze nie wiem i jestem tego bardzo ciekawa :)

Wiem natomiast, że mimo że jest dopiero końcówka lipca, media już zaczynają o niej pisać! Do tej pory informacje ukazały się na portalach oficjalnych patronów medialnych imprezy:
- Wrocław.pl 
- Dla Studenta
- Młodzi Wrocław
- Radio LUZ

oraz na stronie Tu Wrocław.

2 sierpnia w weekendowej audycji RAdia LUZ Czas Leniwców udzieliłam wywiadu, który możecie przesłuchać tutaj.

Już teraz zachęcam do zadeklarowania się na Facebooku, czy będziecie. Zachęcam też do zapraszania swoich koleżanek! Im nas więcej, tym większe szanse na nowe łupy! 

A jeśli już wiecie, że termin 6 września Wam nie pasuje, zachęcam do polubienia strony SWAP Wrocław! Dzięki temu ze wszystkimi imprezami wymiany ubrań będziecie na bieżąco!  
PO SWAPOWA AKTUALIZACJA Post-wakacyjny SWAP Wrześniowy był istotnie największą impreza z cyklu SWAP Wrocław. Na Facebooku do udziału w imprezie zadeklarowało się 181 osób. Fizycznie pojawiło się na niej na niej oczywiście mniej, ale i tak bagatela blisko 70 osób, a wśród nich kilku mężczyzn. Jeden z nich przeprowadził ze sobą ubrania, które próbował wymienić. Był jednak jedynym, skorym do zabawy, ponieważ pozostali pojawili się zdecydowanie w roli tragarzy i „dotrzymywaczy” towarzystwa.

Sponsorami imprezy byli:
- tradycyjnie już Babeczkowa Poczta Cookie with love, która, poza dziesięcioma kuponami na babeczkę wraz z dostawą ufundowała aż 34 swoje pyszne, czekoladowe i gotowe do zjedzenia babeczki
- wrocławska kawiarnia Amorinio, która znajduje się w samym centrum miasta, czyli w Runku i oferuje na prawdę niesamowite desery
- fotograf Monika Małek, która ufundowała sesję fotograficzną dla uczestniczki lub jej pupila
- Mona Te - art & photo 
- Lodziarnio-kawiarnia Bola Dosse
- Aneta Stanowska Twój Coach


W losowaniu nagród udział wzięło 59 osób. Nagród dla uczestniczek było łącznie aż 52(!), więc dosłownie nieliczne tylko dziewczyny były wyszły ze SWAPu bez kuponu na lodowy puchar czy czekoladowej babeczki Cookie with Love.


Prowadzący imprezę, Markus, mimo dużego stresu, spisał się na medal. Przez całą imprezę przypominał o sponsorach i nagrodach, które były do losowania oraz zachęcał do wzięcia udziału w zabawie integracyjnej.

2 komentarze: