środa, 9 lipca 2014

Wakacyjny SWAP Lipcowy

Po miesięcznej przerwie na sesje egzaminacyjne na Wrocławskich Uczelniach SWAP Wrocław odbędzie się znowu!

Tym razem bawić się będziemy w miejscu po dawnym klubie Madness, gdzie dziś stacjonuje Agencja Artystyczna ToTu.
Mimo że do imprezy zostało jeszcze 10 dni, już można przeczytać o niej na stronie Radia ESKA, dlaStudneta i PIK Wrocław! Informacja pojawiła się również na portalach:
Podsumowując: o Wakacyjnym SWAPie Lipcowym trąbiło całe miasto!

We wtorek, 15 lipca o 13:00 we wrocławskim Rynku udzieliłam krótki wywiad do Radia Eska, który dodano do zapowiedzi imprezy, puszczanej w Eska Summer City
Nie wiem, ile razy ostatecznie to puszczono, ale na własne uszy usłyszałam to w środę (16 lipca) około 21:00. 

Póki co wszystko przebiega bez większych utrudnień i problemów. Znani są już sponsorzy imprezy, wśród których jest dyplomowaną coach Anetę Stanowską, która ufundowała 3 aż sesje coachingowe o łącznej wartości 300zł. Aneta jest jako absolwentka SWPS i trener rozwoju osobistego na prawdę wie, jak zmotywować do działania i osiągania swoich celów. Z nią po prostu wszystko jest możliwe!

Drugim sponsorem imprezy jest Mona Te -art & photo. Zwyciężczyni nagrody od Mony wygrać może sesję zdjęciową zraz z wizażem o wartości 75zł

Tradycjnie już pojawi się też nasz stały sponsor - Babeczkowa Poczta Cookiewith Love. Zachęcam do odwiedzenia ich słodkiej strony na Facebooku

Jeśli więc w planach na sobotę 19 lipca masz nudę, zapraszam na SWAP! Z nami nie tylko nie będziesz się nudzić, ale poznasz fajnych ludzi i zdobędziesz nowe ciuchy!
Pamiętaj tylko o zasadach imprezy SWAP Wrocław:

1. Przeniesione przez ciebie ubrania powinny być czyste i w dobrym stanie.
2. Wymieniaj się na inne ciuchy.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, dodatków, butów i ewentualnie kosmetyków. 

Jeśli na prawdę nie masz możliwości wymiany, bo nie znajdziesz u drugiej osoby zupełnie niczego interesującego, wtedy na drodze wyjątku możesz swój ciuch sprzedać, ale za niskie kwoty tj. do 10-15zł.

Impreza organizowana jest oczywiście we współpracy z Agencją Marketingową
Do zobaczenia!

update: 18 lipca 2014


Wszystko PRZEBIEGAŁO idealnie i to tak, że aż byłam mocno tym faktem zdziwiona, aż nadszedł piątek. Pojechałam po auto, którym przewożę parawany i lustro/a na SWAPy. Auto zastałam "przyklejone" do płotu i zastawione drugim autem. Sytuacja nie do wyjechania.
Sprawca (ojciec) wyjechał z miejsca zdarzenia. Kiedy ochłonęłam, zaczęłam szukać parawanów i lustra. Nigdzie ich nie było!
Okazało się, że od ostatniej imprezy SWAP są grzecznie schowane w aucie. 

W aucie, którego nie dało się ruszyć.

Jak to się skończyło? A tak, że po raz kolejny przekonałam się, że jak nie zrobi się porządnej awantury, niczego się nie wywalczy. 
Skończyło się to tak, że Pan Sąsiad przyszedł i uwolnił auto, żebym mogłam zawieść nim siebie, lustro, parawany, ciuchy oraz Judytę na następnodzienny SWAP w ToTu.update: 19 lipca 2014


W ToTu na prawdę wyglądało, jak na starym strychu. Klimat tego miejsca sprzyjał imprezie. Zjawiło się też całkiem sporo osób, bo ponad 40! Wśród nich było też kilka gapiów z zewnątrz, którzy, jako że bez ciuchów, wpadli coś nieco nabyć w dobrych cenach. Niestety tym razem większość dziewczyn nie zastosowała się do zasady: ciuchy mają być w dobrym stanie i czyste. Większość przyniesionych ubrań po imprezie wylądowała w kontenerach Caritas, co tylko potwierdza podejście dziewczyn do tego, co ze sobą przyniosły.Poza ogłaszanymi wcześniej sponsorami, losowane były dodatkowe niespodzianki w postaci 12-nastu wejściówek do klubu fitness Jatomi w Pasażu Grunwaldzkim, ale nie cieszyły się one specjalnie entuzjazmem. Wszystkie dziewczyny natomiast zaciekawiły babeczki od Babeczkowej Poczty Cookie with Love.

Łącznie rozlosowano aż 23 nagrody! Losowanie odbyło się o 13:00, a wzięło w nim udział 35 uczestniczek (kilka osób zmyło się wcześniej). 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz