niedziela, 25 stycznia 2015

Pierwszy SWAP Wrocław 2015 roku


Pierwsza w tym roku bezgotówkowa wymiana ubrań odbyła się w samym centrum Wrocławia – w kawiarni Amorinio we wrocławskim Rynku. Tym razem trwała niezbyt długo bo od 10:30 do 12:00. Pojawiło się na niej wiele nowych osób z na prawdę pokaźną ilością fantastycznych ubrań, z których kilka udało mi się drogą wymiany nabyć. 

Patronami medialnymi imprezy był portal DlaStudenta.pl oraz PIK (Punkt Informacji Kulturalnej), który również poinformował o niej na Facebooku. Informacja o imprezie pojawiła się również na oficjalnej stronie miasta Wrocławia w harmonogramie weekendowych imprez.
Niezależnie od patronów, o imprezie napisał również portal Wrocław NaszeMiasto.
Podczas tej imprezy obecna była stylistka oraz dwie makijażystki, które oferowały uczestniczkom bezpłatne usługi. Ja oczywiście nie miałam czasu z nich skorzystać i  bardzo żałuję. Liczę jednak, że kolejnym razem się uda. 
Poza makijażem, kosmetyczki i stylistka oferowały takie usługi jak badanie poziomu nawilżenia skóry oraz profesjonalną analizę kolorystyczną umożliwiającą najlepsze dobranie ubrań i makijażu do danego typu urody.  

Na styczniowej wymiany ubrań SWAP Wrocław pojawiła się również Babeczkowa Poczta Cookie with Love, poprzez którą dziewczyny mogły nadać pyszną, czekoladową babeczkę z okazji Dnia Babci i Dziadka wraz z własnoręcznie wypisanym przez siebie bilecikiem.

Około godziny 11:45 odbyło się losowanie nagród. Do wylosowania było aż 10 usług kosmetycznych oraz 7 babeczek od Babeczkowej Poczty Cookie with Love.

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych imprez wymiany ubrań, polecam odwiedzenie oficjalnej strony www.swap.wroclaw.pl, gdzie umieszczony jest harmonogram wrocławskich imprez ciuchowych jak również.  Po zalogowaniu się można utworzyć własny album z ubraniami i wymieniać się nimi również pomiędzy imprezami SWAP. 

3 komentarze: