poniedziałek, 2 marca 2015

SWAP Wrocław czyli wymiana ubrań | butów | dodatków w Ładnie Pachnie


W ostatni dzień lutego (w sobotę 28.02.2015) odbyła się kolejna impreza SWAP Wrocław.
Po raz kolejny dziewczyny wymieniały się w samym centrum miasta - tym razem w sklepie Ładnie Pachnie przy ul. Odrzańskiej.
Jak zwykle nie obyło się bez problemów.
Z samego rana dowiedziałam się, że fotografka, mająca zrobić relację z wydarzenia rozłożyła się... I została w łóżku. Liczyłam na jej dodatkowe ręce, ponieważ mieszkamy niedaleko i miałam się dosiąść do tramwaju, którym by jechała. Ale skoro wyszło, jak wyszło, dotarabaniłam się z torbą z ciuchami na wymianę, torebką i roll-upem do tramwaju, (na szczęście od razu podjechał ten numer, który miał podjechać! Alleluja!) i jadać, zaczęłam nastawiać się psychicznie na to, że dalej będę musiała wszystko tarabanić sama.
Na szczęście tramwaj, którym jechałam miał mnie zawieść niemalże pod sam sklep.

Miał... Bo nagle i niespodziewanie motorniczy poinformował nas o zmianie trasy. Tramwaj zawiózł mnie więc do centrum, ale z całkiem innej strony. Tarabanienie się z torbą było się znacznie dłuższe.

Do sklepu dotarłam mokra jak szczur. Pani-właścicielka lokalu uprzedziła mnie, że "na dole już się dzieje".
I działo się - faktycznie. Było jeszcze przed 11:00, a już brakowało miejsca na cokolwiek - nawet na to, żeby się swobodnie obrócić.
Cóż, nie jest lekko być organizatorem, bo to właśnie mnie oberwało się za brak miejsca i tak małą przestrzeń.

Wstęp na imprezę był oczywiście za darmo i niezmiennie obowiązywał zakaz sprzedaży, czego dziewczyny przestrzegały. Na Facebooku swój udział zadeklarowało 98 osób i blisko tyle się pojawiło. Po 11:00 w pomieszczeniu znajdowało się około 70 osób. Nie było czym oddychać, nie można się było ruszać i było strasznie.
Kolejne przybywające zaczęły rozkładać się na schodach prowadzących do podziemia sklepu, a jeszcze następne na podłodze samego sklepu.
Stojący przy drzwiach roll-up informował wchodzące do sklepu klientki, co też takiego się dzieje. Dziewczyny, wypakowujące swoje ubrania z walizek wyglądały, jak wycieczka z innego miasta, która zamierza w sklepie przenocować. 

Z powodu ścisku i braku możliwości rozłażenia się z rzeczami trochę osób zmyło się jeszcze przed losowaniem.
Liczenie uczestniczek odbyło się o dwunastej, a losowanie nagród od sponsorów chwilę później. W losowaniu udział wzięły 53 dziewczyny.Nagród było łącznie 10, a ich sponsorami byli:
Babeczkowa Poczta Cookie with Love - która zafundowała łącznie pięć pysznych babeczek: we wszystkich smakach i rozmiarach.
Dolina Szczęścia - kupon na naukę jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem i sprzętem w malowniczej części Szklarskiej Poręby - Dolinie Szczęścia
Wiktoria Matyja - sesja fotograficzna
Multikino Polska - 2 bilety do kina na dowolny seans 2D lub 3D

Patronami medialnymi wydarzenia byli:

Poza tym informacja o imprezie pojawiła się również na portalach:
Wherevent
Stylio
Doba.pl

Harmonogram imprez wymiany ubrań SWAP Wrocław oraz różnych innych wydarzeń związanych z modą i ubraniami znajduje się tutaj

1 komentarz: