niedziela, 26 lipca 2015

waKACyjny SWAP Wrocław w ToTu25 lipca pod nazwą waKACyjny SWAP Wrocław ToTu, miejscu gdzie na co dzień odbywają się spektakle teatralne, odbyła się kolejna impreza polegająca na bezgotówkowej wymianie ubrań, czyli SWAP Wrocław. Była to już druga impreza w tym lokalu. Poprzednia odbyła się dokładnie rok wcześniej - 19 lipca 2014 roku.

Tajemniczy patroni medialni

Informacje o imprezie zamieściły następujące portale:

Niezmiernie mnie to cieszy, zwłaszcza, że o niczym nie miałam pojęcia! Wygląda na to, że sława imprez SWAP Wrocław zaczyna wymykać mi się spod kontroli.


ToTu się zmienia

Tym razem lokal miło mnie zaskoczył lustrzaną ścianą. Niestety nie wiedziałam o niej wcześniej, więc dzień wcześniej zaplanowałam pełną logistykę związaną z lustrem:

Pojechałam do rodziców, wzięłam miarkę i zmierzyłam nią lustro. Następnie poczłapałam do auta, położyłam tylne siedzenia i sprawdziłam, czy zmieszczą się one do mnie, czy muszę jechać na imprezę „czołgiem” mamy.
Udało mi się zmieścić jedno z dwóch luster – mniejsze i węższe. Kiedy wróciłam po większe, zdołałam je tylko przesunąć. Z nim zawsze pomagał mi jakiś rosły chłop, który, jeszcze za czasów pierwszych SWAPów, które organizowałam w jednym z akademików Politechniki Wrocławskiej na T-ekach, pomagał mi zdjąć je ze ściany, zwieść windą na dół, zanieść do sąsiedniego akademika, a później przynieść z powrotem. Ja biegłam tylko przed nim, otwierając i przytrzymując drzwi, piszcząc przy tym ”ostrożnie!”. Na tej podstawie powstał mój „kolaż” o organizowanych przeze mnie imprezach SWAP.


Lustro zataszczyłam do auta i wróciłam do siebie. Dokładnie po przekroczeniu progu zorientowałam się, że zapominałam roll-upa. Mój plan niecny i szpetny* oraz nadzieja na wyspanie się padły na twarz.
Rano musiałam wstać wcześniej niż pierwotnie miałam na to nadzieję, zapakowałam przyszykowane przy drzwiach wyjściowych kupony na nagrody od sponsorów, losy do losowania przez uczestniczki oraz ulotki Portalu SWAP Wrocław, który umożliwia wymianę ubrań pomiędzy imprezami SWAP i ulotki Babeczkowej Poczty Cookie withLove.
Pojechałam więc do taty – w całkiem przeciwną stronę i bardzo nie po drodze do ToTu, przywitałam się z tatą, wzięłam roll-up i udałam się do ToTu. O dziwo byłam 30 min przed czasem.
Sala w ToTu zionęła pustą przestrzenią. Na szczęście dwa z jej kątów były bogate w ładnie ustawione w dwóch kątach stosy krzeseł, które posłużyły dziewczynom do ekspozycji ubrań na wymianę. Niektóre z nich wzięły ze sobą koce.
Jedynym czego nie przewidziałam to brak muzyki. Na miejscu okazało się, że mam do dyspozycji fenomenalne nagłośnienie. Wystarczyło tylko podpiąć wtyczkę typu mini jack do... Chociażby komórki bogatej w muzykę. Mój błąd, że nic na swojej nie mam! Następnym razem będę bardziej przezorna, bo muzyka na imprezie SWAP na prawdę dużo daje!Wszystkie dziewczyny imprezy SWAP dostały taśmy malarskie z napisanymi nań własnymi imionami, dzięki czemu stałe bywalczynie SWAPów w końcu mogły mówić do siebie po imieniu. Muszę przyznać, że nie tylko znacznie ułatwiło to komunikację, ale znacznie zmniejszyło dystans między nimi. Uczestniczki przestały być bezimienne.
Na pytanie "wiesz może, czyje to jest?" można było powiedzieć "Eweliny, to ta dziewczyna w niebieskiej bluzce w kwiaty".


Jak zawsze przed końcem imprezy przeprowadziłam losowanie nagród od sponsorów. Było ich znów sporo bo aż 13!
W imprezie udział wzięło ponad 40 osób, ale w losowaniu około 35. Kilka osób wyszło wcześniej, a kilka było tylko przechodniami z zewnątrz, które oglądały ubrania z zamiarem ich kupna.
Wśród sponsorów znaleźli się:
  • Babeczkowea Poczta Cookie with Love, która ufundowała 5 pysznych babeczek w rozmiarze M
  • MoMo Pics, która ufundowała sesję zdjęciową
  • Mobilna Kosmetyczka Daria, która dała 3 kupony na Manicure Hybrydowe
  • certyfikowana coach Barbara Kotula, która ufundowała 3 sesja coachingowe
  • ja, czyli Dżoolka w roli Personal Shopperki, czyli doradcy ubioru, którą można wziąć ze sobą na zakupy i skorzystać z pomocy przy doborze ubrań.
Kolejna impreza SWAP Wrocław odbędzie się już za tydzień, 22 sierpnia w legendarnej, wrocławskiej Barbarze. Szczegóły imprez znajdziecie na stronie SWAP Wrocław - TUTAJ.


SPONSORAMI IMPREZY BYLI:
  • Barbara Kotula - Coach

A JEJ ORGANIZATORAMI


___________________________
 * fragment piosenki „Rapowe ziarno” Abradab

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz