poniedziałek, 2 października 2017

Wrześniowy SWAP Wrocław znowu w Parku TołpySobotnia impreza bezgotówkowej wymiany ubrań, mimo swojej nazwy nie odbyła się w Parku Tołpy, ale w ostatniej chwili przed rozpoczęciem została przeniesiona do siedziby Stowarzyszenia Żółty Parasol, która mieści się na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Prusa.
Tam też odbywać się będą kolejne imprezy SWAP Wrocław przynajmniej do końca roku 2017.Podczas imprezy dziewczyny miały do dyspozycji sporą ilość stołów i luster. Za przymierzalnie służyła toaleta.

Z racji naprawdę dużej ilości zarówno ubrań jak i uczestniczek, wymiana rozszerzyła się na dwa pomieszczenia. W drugim były tylko 3 dziewczyny, ale znacznie ułatwiło im to ekspozycję przyniesionych ubrań. 
W pierwszej sali panował gwar rozmów, a ubrania latały wszędzie dokoła. W owej drugiej sali panowała cisza. W prawie absolutnej ciszy siedziało tam kilku panów, którzy na SWAP Wrocław przybyli w roli tragarzy. Wszyscy siedzieli sobie grzecznie, niektórzy wciśnięci w niewielką kanapę i każdy z nich zajmował się sobą.

W samym wydarzeniu udział wzięło ponad 30 osób licząc wraz z panami i dwiema małymi dziewczynkami, z których jedną zatrudniłam do pomocy przy losowaniu nagród.
W samym losowaniu nagród udział wzięło równo 20 osób.Wśród sponsorów imprezy znaleźli się:
Każda z uczestniczek odstała kupon zniżkowy do wykorzystania w e-sklepie Dżemstera, a jedna z uczestniczek, Anja, zabrała wąsaty słoik ze sobą do domu.
  • Multikino z seansami Kino na Obcasach
Kornelia i Justyna wylosowały dwie podwójne wejściówki na wtorkowy seans tylko dla kobiet - Kino na Obcasach. Dziewczyny zostały wpisane na listę VIP uczestniczek seansu.
Kino na Obcasach odbędzie się 3 października w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim.
Wrześniowy SWAP Wrocław znowu w Parku Tołpy, mimo że faktycznie w Parku Tołpy nie był, był dla mnie naprawdę owocny. Łącznie wymieniłam się na 16 sztuk ubrań. Wszystkie będziecie mogli zobaczyć w kolejnym poście.  Informacji o kolejnych imprezach wymiany ubrań SWAP Wrocław szukajcie na:


_____________________ ŚLEDŹ MNIE ____________________


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz