środa, 2 maja 2018

Pierwsza tegoroczna wymiana ubrań w plenerze


W sobotę, 19 maja w Parku Tołpy w godzinach od 17:00-19:00 odbędzie się pierwsza w tym roku, plenerowa impreza z cyklu SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie ma żadnego ograniczenia co do ilości przyniesionych ze sobą rzeczy.
Podczas kwietniowej wymiany przez siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, w którym od zeszłego roku odbywają się wymiany SWAP Wrocław przewinęło się ponad 40 osób i było, no nie ukrywajmy - ciasno. W plenerze miejsca nam nie zabraknie!
Wymiana odbędzie się w Parku Tołpy na górce zlokalizowanej blisko ul. Nowowiejskiej w kontenerze ESK (Emocje-Sport-Kultura). Będziemy mieć do dyspozycji trochę stołów, ale zachęcam również do przyniesienia ze sobą kocy, na których można łatwo i efektywnie eksponować przyniesione ze sobą ubrania i, kto wie, czy nawet nie lepiej niż na stołach z racji większe powierzchni koców.
Oczywiście pod koniec imprezy, jak zawsze, odbędzie się losowanie ciekawych nagród. Tym razem ich fundatorami są Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE stanowiąca słodką alternatywę dla Poczty Kwiatowej oraz Dżemster - the most hipster dżemeverpyszny bezglutenowy mus owocowy. 

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wymian z cyklu SWAP Wrocław, zachęcam Cię do polubienia i obserwowania strony SWAP Wrocław:_____________________ ŚLEDŹ MNIE ____________________
2 komentarze:

  1. Życzę powodzenia w wydarzeniu, chętnie bym przybyła, lecz mieszkam za daleko i nie po drodze mi do Wrocławia, ale jak byłabym przy okazji to chętnie ;)
    W ogóle to pomysł w plenerze uważam, za bardzo dobry i chyba przyjemniej jest na dworzu. Oby nie padało.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna inicjatywa. Oby więcej miast to podchwyciło!

    OdpowiedzUsuń