piątek, 21 czerwca 2019

Czerwcowe podsumowanie... braku nowych stylizacji na blogu

Mamy połowę czerwca, początek wakacji, ale ja nie próżnuję. Już w najbliższy poniedziałek organizuję piątą już jeleniogórską imprezę z cyklu SWAP Jelenia Góra, czyli bezgotówkową wymianę ubrań. Edycja Wrocławska odbędzie się 30 czerwca - wyjątkowo w niedzielę.Co prawda blog stylizacje inspiracje nieco zaniedbałam, ale mam nadzieję, że jak wszystko już sobie poukładam po przeprowadzce, która zajęła mi ponad pół roku (i de-facto jeszcze nie do końca się zakończyła), wrócę do swojej modnej, czy też odzieżowej pasji. Na pewno w zanadrzu mam stylizację z kombinezonem, która czeka na swoją kolej, żeby pojawić się na tymże blogu.A póki co jeżdżę na rowerze, na który wsiadłam po 12 latach przerwy i nadrabiam te wszystkie lata bez swoich najukochańszych dwóch kółek.

Poza tym piszę na blog firmowi (po długiej przerwie) na Gingers Magazine.

Niedawno zrobiłam również użytek ze swojego uzależnienia od czekolady i założyłam Czeko-VLOG. Kanał na YouTube nazywa się Choco Dżoolka i znajdziecie go tutaj. Oczyścicie będzie mi miło, jeśli go zasubskrybujecie :)))Co słychać u mnie na bieżąco dowiecie się z mojego Instagrama: tego bardziej stylizacyjnego oraz tego bardziej związanego z życiem przedsiębiorcy
Wracając do organizowanych przeze czerwcowych wymian z cyklu SWAP, to w obu przypadkach imprezy dotyczą tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielki same chciałybyście je jeszcze nosić.
Wstęp na imprezy z cyklu SWAP jest zawsze bezpłatny, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

Wrocławska impreza odbędzie się w nowym miejscu na wrocławskiej mapie kulinarno-kulturalnej - na Nocnym Targu Tęczowa. Dziewczyny będą się tam wymieniać w plenerze, a po wymianie będą mogły zostać, zjeść coś pysznego i relaksować się w niedzielne popołudnie.
Wstęp na wymianę jest bezpłatny i jak zawsze nie zabraknie na niej ciekawych nagród. Tym razem będą to:

Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których losowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

Patronat medialny nad imprezą objął oficjalny portal miasta Wrocław oraz Radio Eska.

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ.


Wymiana jeleniogórska odbędzie się 24 czerwca w klubie Kwadrat. Tradycyjnie nie zabraknie nagród, wśród których tym razem znalazły się:
- Dowolne drinki do wypicia w klubie Klub KWADRAT
- Dwie wejściówki na seans Kino Kobiet w kinie Helios Galeria Sudeckiej
- Godzinną konsultację ze mną - Osobistą Stylistką Dżoolką
- Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy
Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TUTAJ.

3 komentarze: