USŁUGI DORADCZE

Mówi się, że liczy się wnętrze...

Co może dać Ci lepszy wygląd? Z pewnością lepsze samopoczucie. Niektórzy mogą powiedzieć, że liczy się wnętrze. Zgadzam się z tym, ale to nie wnętrze decyduje o tzw. pierwszym wrażeniu, a właśnie wygląd.
Przykładem może być chociaż rozmowa o pracę, czy przypadkowa randka. Czasem to własnie od Twojego wyglądu może zależeć, jak ktoś Cię oceni i czy będzie chciał mieć z Tobą do czynienia.

Jak Cię widza, tak Cię piszą

Wbrew pozorom wygląd mówi dużo o człowieku i to, jak wyglądasz może spowodować, czy ktoś będzie chciał Cię bliżej poznać, czy też nie. Ale dobry wygląd to również większa pewność siebie i łatwość w załatwieniu wielu spraw oraz... znalezieniu partnerki życiowej!
Nie raz widziałam, jak dobrze ubrany człowiek prostuje się patrząc w lustro. Widząc, że dobrze wyglądasz będziesz bardziej pewny siebie, co bezpośrednio przełoży się na to, jak postrzegać będą Cię inni i jak Ty będziesz się w ich towarzystwie czuł.


Jeśli więc czujesz, że Twój wygląd Cię ogranicza i nie współgra z Twoim wnętrzem, jeśli chcesz od życia czegoś więcej, zapraszam do mnie! Nie pomogę Ci rozwiązać Twoich problemów, ale z pewnością pomogę Ci się dobrze ubrać.  

Ok, to jak to wygląda w praktyce?

W zależności od potrzeby pomagam w skompletowaniu stroju na konkretną okazję, (np. zakup garnituru) lub świadczę kompleksową usługę w stworzeniu gotowych stylizacji na różne okazje.
Jeśli nie lubisz chodzić po sklepach lub po prostu nie masz na to czasu, możesz zlecić mi przegląd sklepów w poszukiwaniu konkretnej rzeczy. FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Czy na pewno tego potrzebuję?

Co może dać Ci lepszy wygląd? Z pewnością lepsze samopoczucie. Niektórzy mogą powiedzieć, że liczy się wnętrze. Zgadza się, ale nie wnętrze decyduje o tzw. pierwszym wrażeniu.

To, jak wyglądasz może spowodować, czy ktoś będzie chciał Cię bliżej poznać, czy też nie.

Dobry wygląd dodaje pewności siebie i ułatwia załatwienie wielu spraw. (znalezienie partnerki itd).


2. A co jeśli proponowane ubrania nie będą mi się podobać, albo nie będą w moim stylu?

Zanim przystąpimy do kompletowania garderoby będę chciała poznać Twój styl. Dzięki temu będę starała się zaproponować Ci takie ubrania, w których będziesz nie tylko dobrze wyglądał, ale również dobrze się w nich czuł.

Mam świadomość, że jeśli nie będziesz się w czymś czuł swobodnie i komfortowo, z pewnością nie będziesz też w tym dobrze wyglądał.

Może się zdarzyć, że poproszę Cię o przymierzenie czegoś, co zupełnie wybiega poza Twój styl ubierania się, ale to zawsze do Ciebie będzie należeć ostateczna decyzja, co do zakupu danej rzeczy.

3. Jak wygląda taka usługa?

W zależności od potrzeby mogę Ci pomóc w skompletowaniu stroju na konkretną okazję, (np. zakup garnituru).
Może to być również kompleksowa usługa przeglądu garderoby i pomoc w stworzeniu gotowych stylizacji na różne okazje.

4. Ile będzie mnie to kosztowało?

Wszystko zależy od czasu, który będę musiała poświęcić. Standardowo, jednorazowe zakupy konkretnej rzeczy trwają do trzech godzin.

Przegląd szafy wiąże się z jednorazowym kosztem, który zależny jest od wielkości Twojej garderoby, a to, co będzie później, zależy od Twoich potrzeb - tego, ile stylizacji i na ile okazji będziesz potrzebowć.
Czasem zdarza się, że kupno jednej rzeczy, np. świetnie skrojonych spodni, sprawia, że Twoja szafa znów zapełni się ubraniami. 
Jeśli będziesz potrzebował więcej ubrań, pamiętaj, że za jednym razem nie trzeba kupować wszystkiego. Jedne zakupy mogą dotyczyć tylko jednej lub kilku sztuk i mogą trwać tylko godzinę.  

Oferta dotyczy głównie miasta Wrocławia, ale zdarza mi się bywać w Warszawie. W razie potrzeby mogę również pojechać do innych miast.4 komentarze:

 1. polecam! szafa bogatsza o 3 bluzy, buty i do tego firanka na okno

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze polecam, korzystałem z jej usług już kilkukrotnie i
  zawsze byłem zadowolony z końcowego efektu !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dżoolka dobrała mi przepiękny garnitur i koszule. Jestem bardzo zadowolony. Współpraca była miła i produktywna.

  OdpowiedzUsuń
 4. miła atmosfera i profesjonalne podejście z nutą optymizmu i dobrego poczucia humoru;)
  polecam każdemu:)

  OdpowiedzUsuń