niedziela, 3 września 2023

Minimalizm na chłodniejsze letnie dni

Dziś przykładowa stylizacja na chłodniejsze letnie dni.

Przy takich różnicach temperatur, jakie mamy tego lata, przy nawet nastu stopniach naprawdę jest chłodno.
I mimo, że słońce grzeje, kowbojki wcale nie są takie absurdalne.
Mam na sobie prostą, jednokolorową sukienkę, która, w połączeniu z jednokolorowymi kowbojkami tworzy bardzo minimalistyczne połączenie. Ciężko tu o dodatki, które nie zaburzyłyby tej kompozycji. Pozostawia ona jednak przestrzeń dla kolorowej torebki, która wydaje się być jedynym słusznym dodatkiem.

I tak właśnie zrobiłam :)
Ta pstrokata torebka doskonale ożywia całość. Z prostą i jednokolorową byłoby po prostu nudno.

Pozostałe dodatki, które są albo niezbędne, albo prawie niewidoczne to bardzo blada, ”oszroniona” przeźroczysta bransoletka w odcieniu brązu oraz zegarek w kolorze złotym, który komponuje się ze złotym łańcuchem na kapeluszu.

Kapelusz, w tym piekielnym słońcu chronił mnie przed przegrzaniem głowy.


INSPIRACJA DLA CIEBIE

Proste, jednokolorowe sukienki możesz połączyć z pstrokatą torebką.

Jeśli sukienka ma kolor mało wyrazisty kolor (np. jest szara, brązowa, granatowa), możesz dodać do niej kolorowe dodatki.

Proste, jednokolorowe sukienki warto łączyć z tylko z jednym dodatkowym kolorem, dzięki temu stylizacja będzie elegancka.

MAM NA SOBIE


- sukienka – z imprezy SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań

- torebka - Parfois z imprezy SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań

- bransoletka – iNdependy

- Kapelusz – iNdependy

- zegarek – iNdependy

- kowbojki – polska marka, muszę sprawdzić nazwę

- puszek przy torebce – iNdependyPOTRZEBUJESZ MODOWEGO WSPARCIA? Służę pomocą! Sprawdź moją ofertę.


Łap zniżkę!

Wpisując kod „dzoolka” przy zakupach w e-sklepie iNdependy otrzymasz 10%-wy rabat. Ponadto za zakupy powyżej 200zł dostawa wyniesie Cię zero złotych.
Polecam serdecznie! :)


____________________

O AUTORCE


Dżoolka (Julia Daroszewska) od przeszło 10 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Obecnie jest to największy cykl tego typu imprez w Polsce. Biznesowo jest to świetna platforma do promocji kobiecych produktów i lokalnych usług.
Od 2007 jako osobista stylistka wspiera zarówno mężczyzn jak i kobiety we wzmacnianiu pewności siebie poprzez zmianę lub poprawę wizerunku.
Jest jednym z top trenerów LinkedIn w Polsce. 
Na co dzień zajmuje się ogólnie pojętym marketingiem. Oferuje pomoc w budowaniu marek tworząc dla nich skuteczne plany działania na konkurencyjnych rynkach. 
Sama, jako multiprzedsiębiorca posiada 9 własnych marek. 

4 komentarze:

 1. Niezwykle trafne zestawienie! Ta sukienka z kowbojkami to idealny wybór na chłodniejsze dni letnie. Dodatek kolorowej torebki rewelacyjnie łamie minimalistyczny charakter, nadając całości niepowtarzalny urok. Kapelusz to nie tylko modny dodatek, ale także świetna ochrona przed słońcem. Dzięki za inspirację! 🌟

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjnie prezentuje się ta stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja wygląda rewelacyjnie! 🌟 Ta prostota i minimalizm są naprawdę eleganckie. Sukienka w połączeniu z kowbojkami tworzy świetne, uniwersalne połączenie na chłodniejsze dni lata. Kolorowa torebka jest strzałem w dziesiątkę - idealnie przełamuje jednolitość, dodając energii całej stylizacji. Kapelusz to świetne uzupełnienie, a bransoletka i zegarek są subtelnie dopasowane. Inspirująca propozycja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna stylizacja! ✨ Minimalizm i prostota sprawiają, że jest elegancko, a jednocześnie z klasą. Sukienka razem z kowbojkami idealnie pasuje na chłodne letnie wieczory. Kolorowa torebka to prawdziwy hit - świetnie dodaje charakteru i energii do całości. Kapelusz dodaje szyku, a delikatnie dobrane akcesoria, jak bransoletka i zegarek, dopełniają look. Bardzo inspirujące!

  OdpowiedzUsuń