środa, 14 sierpnia 2013

S is for Summer! For Summer and shorts!

 

Tym razem będzie więcej zdjęć niż tekstu! Zdjęcia robiła moja przyjaciółka i współpracowniczka – Pandorcia, która ma niezwykły talent fotograficzny. A więc miłego oglądania! :)
Uwielbiam styl country, a od paru miesięcy jestem szaleńczo zakochana w ażurze. Mamy lato, ale, mimo że słońce nie bardzo chce mnie opalić, przełamałam się, żeby założyć krótkie spodenki.
Zainspirowana przez Jessice Simpson w filmie "Dukowie Hazzardu" założyłam krótkie, jeansowe spodenki do kowbojków. Moje kowbojki są już stare i zniszczone. Zrobione są z prawdziwej skóry, więc nie jest mi w nich aż tak gorąco. Kupiłam je w Stradivariusie w 2009 podczas zimowej wyprzedaży. Nigdy nie przestanę żałować, że nie kupiłam wtedy dwóch par!

Na górze mam mały, brązowy top na bardzo cienkich ramiączkach. Prosty, skórzany pasek jest w dokładnie tym samym kolorze, co buty. Kluczowe dla tej stylizacji są szorty oraz ażurowe bolerko z długimi rękawami w kolorze turkusowym. Bolerko wiązane jest z przodu dwoma sznureczkami zakończonymi brązowymi, drewnianymi koralikami <3


Co jeszcze? Torebka i kapelusz. Kapelusz wygląda jak typowy, kowbojski kapelusz z dzikiego zachodu. Zrobiony jest z prawdziwej skóry. Kiedy słońce jest tak silne jak w ciągu ostatnich dni, dla mnie jest to najlepsza ochrona przed słońcem i udarem słonecznym. A co najważniejsze – idealnie pasuje do tej stylizacji!
Torebka: torebka została upolowana lata temu (w 2008?) w Wielkiej Brytanii w małym mieście nad Morzem Irlandzkim. Kupiłam ją w tak zwanym sklepie charytatywnym za nie więcej niż 2£. Zrobiona jest z jeansu I brązowego plastiku, który doskonale imituje skórę. Trzeba się na prawdę dobrze przypatrzeć, żeby przekonać się, że to plastik. Jedynie długi pasek przypięty do torby dla wygody noszenia jest skórzany. Pożyczyłam go z innej torby.
Torebka jest słodka, ale sama wygląda nudno, więc, po wycieczce do stolicy mody wzbogaciłam ją breloczkiem w kształcie wieży Eiffela. Teraz wygląda jest doskonale.

UBRANIA

top - Top Shop
torebka - New Look
krótkie spodenki - Forever 18
kowbojki - Stradivarius
bolerko – upolowany na Babskim Targu, już bez metki
pasek – Bata

Stylizacja: Dżoolka
Zdjęcia: Pandorcia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz