czwartek, 12 lutego 2015

Łupy ze styczniowej wymiany ubrań SWAP Wrocław

Jeśli uważasz, że imprezy wymiany ubrań są bez sensu i nie warto na nie chodzić, pokażę swoje łupy z ostatniej imprezy SWAP Wrocław, która odbyła się w kawiarni Amorinio.
Wśród nich znalazła się ta oto przecudna, czarno-biała torba w formie worka z plecionymi rączkami.
Drugą rzeczą są pomarańczowe spodenki z dzianiny, w których, podobnie zresztą jak w torbie, zakochałam się od pierwszego wejrzenia i tylko czekam, aż przyjdzie wiosna, żebym mogła pokazać na blogu w całej krasie - czyli w stylizacji.
Mimo że tak na prawdę dopiero uczę się nosić biżuterię, na to cudo po prostu się rzuciłam. Ten cudowny łańcuch będzie doskonale pasować do eleganckiej koszuli. Co prawda nie lubię być "umundurowana" na czarno-biało, ale stylu 100% formalnego niekiedy nie da się uniknąć, więc pewnie nadarzy się okazja, by i to przywdziać i sfotografować w pełnym rynsztunku.
Ostatnią rzeczą są buty w moim ulubionym stylu, czyli oczywiście kowbojki. Na kowbojki wymieniłam się za jeansową kamizelkę, która swoją formą również nawiązywała do stylu boho-dziki zachód, więc wymiana była "czysto zachodnia" :P


Jeśli przekonałaś się co do tego, że imprezy SWAP Wrocław są fajne, zapraszam do sprawdzenia harmonogramu, kiedy odbędzie się kolejna i/lub dołączenia do społeczności dziewczyn SWAP Wrocław na Facebooku.

1 komentarz: