wtorek, 25 lipca 2017

Lipcowy SWAP Wrocław z Żółtym Parasolem

W sobotę, 15 sierpnia odbył się SWAP z Żółtym Parasolem. Pod chmurką, z której oczywiście musiało zacząć padać. Na szczęście padało około 15. Później wymiany ruszyły pełną parą.


Lipcowa wymiana ubrań SWAP Wrocław (A.D. 2017) odbyła się na górce w malowniczym Parku Tołpy, który znajduje się przy Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Albo Wydział Architektury przy nim.
Imprezie posłużył Pawilonem Kultury, który został tam po Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. I dobrze, bo z powodzeniem służy dalej. Podczas sobotniego SWAPu chronił nas przed deszczem.
Wymiana ubrań zorganizowana była we współpracy ze Stowarzyszeniem Żółty Parasol, które zarządza wspomnianym Pawilonem Kultury oraz wszelkimi animacjami, które odbywają się w Parku Tołpy.
Żółty Parasol na co dzień wspiera mieszkańców Ołbina oraz różne interesujące inicjatywy, które się tam odbywają. Posiada też bogatą ofertę kursów zarówno dla młodzieży jak i seniorów (np. kurs tańca).


Ale wracając do wymiany... Tym razem ze stałych bywalczyń cyklu SWAP Wrocław osób było niewiele, za to pojawiło się sporo nowych twarzy, które, mam nadzieję, zagoszczą również na kolejnych wymianach. Łącznie przez imprezę przewinęło się około 20 osób, a w losowaniu udział wzięło 16 pań.
NAGRODY

Każda z uczestniczek lipcowej wymiany ubrań SWAP Wrocław z Żółtym Parasolem otrzymała kupon zniżkowy na najbardziej hipsterski dżem ever, czyli na Dżemstera.
Do wygrania były trzy cudne nagrody. Dziewczyny losowały:
  • słoiczek wspomnianego już, najprzystojniejszego dżemu Dżemster
  • dwa podwójne zaproszenia na czwartkowy senas Kina na Obcasach, cyklu seansów tylko dla kobiet, które organizuje Multikino w Pasażu Grunwaldzkim. 
_____________________ ŚLEDŹ MNIE ____________________Brak komentarzy:

Prześlij komentarz