środa, 13 września 2017

SWAP Bielawa, czyli pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań w Bielawie26 sierpnia w Bielawie odbyła się pierwsza wymiana ubrań z cyklu SWAP Bielawa. Prawdopodobnie rozpocznie to cykl imprez w tym mieście, które będą odbywać się z częstotliwością raz na dwa miesiące.

Wymiana miała miejsce w przestronnej sali Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. 1 Maja 34A.
Uczestniczki miały do dyspozycji stoły, na których eksponowały przyniesione ze sobą ubrania. Było również lustro, a w oddzielny pokój pełnił funkcję przymierzalni.
W SWAP Bielawa, czyli bezgotówkowej wymianie ubrań, butów i dodatków udział wzięło ponad 20 kobiet, a w losowaniu nagród 10.
Każda z uczestniczek otrzymała kupony zniżkowe od sponsorów, którymi były:
  • Babeczkowa Poczta COOKIEWITH LOVE - alternatywa dla Poczty Kwiatowej, która umożliwia zamówienie babeczki wraz ze swoimi życzeniami i dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE ufundowała kupony na swoje pyszne, czekoladowe babeczki.
  • iNdependy - marka odzieżowa dedykowana prawdziwym #girlboss, dziewczynom, które mają cele i wiedzą, czego chcą.
  • Dżemster - the most hipster DŻEM ever - czyli najbardziej hipsterski dżem na świecie, który, poza kuponami zniżkowymi ufundował nagrodę do losowania: słoik swojego pysznego musu owocowego.

O pierwszej imprezie SWAP Bielawa napisali:
Informacja pojawiła się również na stronie SWAP Wrocław i na Facebooku.


Informacje o kolejnych imprezach będzie można znaleźć:


_____________________ ŚLEDŹ MNIE ____________________


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz