wtorek, 2 lutego 2016

SWAP Wrocław kończy 3 lata!


2 lutego 2016


W nocy odebrałam maila o bardzo pozytywnej treści, w który zawierał informacje o lutowym i marcowym terminie, w którym będę mogła zorganizować kolejne imprezy wymiany ubrań SWAP Wrocław.
Od razu też wzięłam się za grafikę dla tych wydarzeń i utworzyłam je na Facebooku (lutowa | marcowa).

Rano zastałam 3 udostępnienia tychże wydarzeń - jedno przez stronę, dwa przez osoby prywatne. Wygląda więc na to, że imprezy osiągnęły już taki poziom, że promują się same. Ja nie muszę nic robić.
Na stronie SWAP Wrocław zaledwie 8 godzin po owym nocnym zamieszczeniu informacji wydarzenia miały już 53 (lutowa) i 23 (marcowa) odsłony.


SWAP Wrocław, poza świetną atmosferą kojarzony jest również z nagrodami. Ponieważ to dopiero początek, o sponsorach nie mogę jeszcze zbyt wiele powiedzieć. Wiem jednak na pewno, że wśród nich znajdzie się dobrze znana już wszystkim uczestniczkom imprez Babeczkowa Poczta Cookie with Love oraz - coś nowego, ale nie mniej smacznego - Dżemster - the most hipster dżem ever.
Już dziś zapraszam do polubienia i śledzenia ich na Facebooku :) 


Patronami medialnymi jubileuszowe imprezy SWAP Wrocław są:


2 komentarze:

  1. Takie wymiany są super. Chociaż czasami pojawia się problem wartości ubrań - w sensie, że niektóre osoby chcą się pozbyć bardzo zniszczonych ciuchów i przy okazji zdobyć nowe, w dobrym stanie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadza się, ale takie osoby pojawiają się na takiej imprezie zwykle tylko raz, poza tym SWAP Wrocław ma regulamin, którego uczestniczki są zobowiązane przestrzegać.

      Usuń