wtorek, 4 października 2016

Unboxing, czyli Dżoolka rozpakowuje paczkę z fajnymi rzeczamiBył unboxing więc teraz pora pokazać, jak rzeczy wyglądają na żywo. Przy okazji zapraszam na mój kanał, gdzie co jakiś czas będzie się pojawiać COŚ ;) 

W zegarku jestem zakochana od samego początku. Możecie go obejrzeć w pełnej stylizacji Szaramaxi z pomarańczowym oraz w różnych losowych sytuacjach na Instagramie.Bolerko ma krój modnych ostatnio „szlafroków”. Jest zawiązywana z przodu i ma lekko asymetryczny przód. Wykonane jest z dzianiny.


Torbę rozpakowałam niedawno, ale też jest świetna. Stylizacji na blog jeszcze niestety nie mam. Torba jest ruda i genialnie ożywia każdą stylizację, dodając jej akcentu z dzikiego zachodu. 


Szczerze mówiąc rozważam zamówienie jeszcze dwóch w dwóch różnych kolorach, w których są dostępne: kawa z mlekiem i czarnym. Jeśli ktoś z Wrocławia chciałby się zrzucić na dostawę, piszcie! :)


Torba jest dość kompaktowa, a jednocześnie, poza portmonetką, kalendarzem i innymi takimi mieści netbooka!Różyczka jest prześliczna. Mimo że jest z plastiku, doskonale imituje kość słoniową. Jest na dość długim łańcuszku z brudnego złota, ale planuję nosić ją do koszuli pod samą szyją, więc jakoś będę musiała delikatnie skrócić długość tego wisiora. Jak? Jeszcze nie wiem.Całkowity koszt zakupów wraz z dostawą: około 80zł

RZECZY

Rzeczy pochodzą www.cndirect.com
Znajdziecie je pod poniższymi linkami:

3 komentarze: