wtorek, 16 maja 2017

Bezgotówkowa wymiana ubrań w najbliższy czwartek

W najbliższy czwartek 18 maja od godziny 18:00 przez dwie godziny mieszkanki Wrocławia będą wymieniać się ubraniami podczas bezgotówkowej wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Impreza odbędzie się w domu kultury "Bakara" przy ul. Różanej 4-6. 
Cykl bezgotówkowych wymian ubrań SWAP Wrocław na dobre wpisał się w kalendarz miejskich imprez. Czwartkowa wymiana odbędzie się w Domu Kultury „Bakara”. Miejsce to spotkało się z dużą aprobatą z estrony uczestniczek kwietniowej edycji. W Bakarze jest dużo miejsca na ekspozycję przyniesionych ze sobą rzeczy, a dobry dojazd i możliwość zaparkowania samochodu jeszcze bardziej działa na korzyść tego miejsca.
 
SWAP to doskonały sposób na wymianę ubrań w szafie na inne bez zwiększania ilości rzeczy oraz wydawania pieniędzy. 
 
Majowa edycja, która odbędzie się już w najbliższy czwartek i będzie doskonałą okazją to wymiany tej części garderoby, która podobała się nam w ubiegłych latach, ale w tym sezonie wolałybyśmy już coś innego. Zachęcamy więc do przyniesienia ze sobą przede wszystkim rzeczy wiosennych i letnich, czyli adekwatnych pory roku.
 
Jak zawsze będą również nagrody dla uczestniczek i jak zawsze będzie słodko. Dziewczyny poza ubraniami będą mogły zabrać ze sobą wąsatego Dżemstera, czyli najbardziej hipsterski dżem na świecie. Z racji zbliżającego się Dnia Matki będą również kupony na babeczki od BabeczkowejPoczty Cookie with Love
 
Szczegóły imprezy i harmonogram wrocławskich wymian ubrań znajdziesz na oficjalnej stronie cyklu TUTAJ.
 
Zapraszam! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz