niedziela, 21 maja 2017

Majowy SWAP w "Bakarze"W czwartek, 18 maja w Domu Kultury "Bakara" odbyła się XXXIV bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Dziewczyny wymieniały się od godziny 18:00 do 20:00.

Bakara, mimo że od centrum jest dość oddalona,  po raz kolejny zebrała pozytywne opinie. Dojazd do Bakary jest bardzo dobry, a duża, przestronna sala daje możliwość swobodnej ekspozycji ubrań.

Sama Bakara dysponuje też znaczną ilością stołów i niezliczoną ilością krzeseł. Warunki do organizacji wymian są tam więc idealne.Ale poza ubraniami i tym razem nie zabrakło fantastycznych nagród. W Majowym SWAPie w "Bakarze" udział wzięło około 37 osób, w tym jedna płci męskiej. Nagrody losowało 30 dziewczyn.Tę edycję imprezy sponsorowały trzy firmy:
- DepilConcpet
Głównym sponsorem tej edycji było centrum depilacji laserowej DepilConcept. Usługi tej firmy pomagają przygotować ciała na lato - krótkie spodenki i paradowanie w kostiumie kąpielowym. Podczas majowej wymiany ubrań SWAP Wrocław każda uczestniczka miała możliwość otrzymać bon zniżkowy o wartości 10 złotych, a cztery szczęśliwczynie losowały nagrody główne - bony o wartości 130zł.Dżemster ufundował naprawdę spory słój swojego pysznego musu tym razem w wersji z czekoladą. Dżemster charaketrysuje się naprawdę niską zawartością cukru (około 10 gramów w 100 gramach, w porównaniu do innych przetworów, które mają zwykle około 50g w tej samej ilości). Dzięki temu nadaje się idealnie na niewinną przekąskę w pracy lub w trakcie oglądania ulubionego serialu.
Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE, mimo że fizycznie nie była obecna na wymianie, ale uczestniczki wymiany mogą zamówić słodki upominek dla bliskiej osoby z 20% zniżką. Promocja przygotowana została specjalnie z myślą o zbliżającym się Dniu Matki.  Z przygotowanej zniżki uczestniczki majowej edycji SWAP Wrocław będą mogły skorzystać do końca maja.
Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE to słodka alternatywa dla Poczty Kwiatowej. Pyszne, czekoladowe babeczki można zamówić z własnymi życzeniami w dowolne miejsce w Polsce. Każda babeczka kryje w sobie prawdziwą czekoladę, suszoną śliwkę i migdały.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz